Лист-звернення Тібора Каузера

25 лютого 2022 року
Дорогі мої сестри та брати в Україні!
Нехай Господь дарує вам мир!
Це вітання, яке містить в собі побажання миру, має сьогодні особливу силу, особливе значення. Я хотів би висловити свою солідарність та солідарність усієї Президії з вами. В епіцентрі таких жахливих речей, як війна, від якої ви в цю мить страждаєте, ми завжди питаємо Бога: чому це могло статися? Чи є шанс на найкращі дні?
Не бійтеся тих, хто вбиває тіло, але не може вбити душу; краще бійтеся того, хто може знищити душу і тіло в геєнні. Хіба не продаються два горобці за дрібну монету? Але жоден із них не впаде на землю без відома вашого Батька. Навіть все волосся на вашій голові пораховане. Тож не бійтеся; ви стоїте більше за багатьох горобців (Мт 10, 28-31).
У нас немає нічого іншого, крім цієї віри та надії на кращі дні. Не дайте, щоб ваша віра була зламана. Я знаю, що важко вірити у мир, коли ти перебуваєш у жахливій війні, але, будь ласка, не дозволяйте зруйнувати вашу віру. Не припиняйте вірити в солідарність, в братню любов. Ісус Христос на вашому боці. Підтримуйте один одного, моліться один за одного. Ви повинні знати, що хоча ми не можемо уявити собі той страх, страждання, занепокоєння, які ви відчуваєте зараз, ми настільки близькі до вас, наскільки це можливо, в наших молитвах, в нашій повній солідарності, в нашій братній любові. Вся Президія Міжнародної Ради ФОС молиться за вас і уважно стежить за тим, що відбувається з вами, вашим народом, вашою країною. Ваші страждання – це і наші страждання, ваш біль – це і наш біль.
Мені шкода, що я не можу надіслати вам цей лист, написаний українською мовою, але я сподіваюся, що і з цих моїх простих слів ви зможете зрозуміти, як сильно я люблю вас усіх, кожного з вас зокрема, і які глибокі мої хвилювання за вас. Нехай заступництво Марії, Цариці світу, дарує вам мир і набагато щасливіші, набагато спокійніші дні, ніж ті, які вам доводиться переживати сьогодні.
 
Ваш менший брат,
Тібор Каузер,
Генеральний Міністр Францисканського Ордену Світських
Лист-звернення Тібора Каузера