Постійна формація


Милостиня, квеста*


*Kwesta [квеста] – збирання милостині; синоніми: священний дар,пожертвування жебракові чи біднякові, подаяння, лагодіяння, лепта.Це слово також має персоніфіковане значення: «Квест» чи «Квестор» - це брат, який збирає і роздає! милостиню. Наприклад, на офіційній посаді Апостольського роздавача милостині тепер є Кардинал Конрад Краєвський, який втілює багато ініціатив Папи Франциска, допомагаючи бідним по всьому світу, відкриваючи нові «коридори милостині», різні благодійні заклади, такі як ночліжки для безхатчинків, безкоштовні їдальні і душові, медичні пункти, тощо www.vaticannews.va


Докладніше

Исповедь Франциска

Исповедь святого Франциска с Ассизи.

1. Всевышний Славный Боже,

Освяти тьму сердца моего…

3. Дай мне истинную веру,

ясную надежду и совершенную любовь,

разумение и познание, Господи,

чтобы я исполнил Твое святое и истинное призвание. Аминь.


Докладніше

Францисканская медитация

Часть I. Поставить свечу, Священное Писание, полотенце. Можно сделать какую-то декорацию, например во время Адвента - 4 свечи на еловой ветке, в мае - статуэтку Божьей Матери.
Зажечь свечу. Зажигающий обращается к присутствующим словами: «Свет Христов». Все отвечают «Благодарение Господу».


Докладніше

Сієнський Заповіт Святого Франциска

Сієнський Заповіт (1226 рік). 132: Напиши, що я благословляю всіх моїх братів, котрі зараз є в Ордені, і тих, котрі вступлять до нього в майбутньому, аж до кінця світу. З огляду на те, що я не можу розмовляти через слабкість та страждання, викликані хворобою, коротко вісловлю мою волю в цих трьох закликах.


Докладніше

Толкование на Отче наш св.Франциска

О святейший Отче наш, Создатель, Искупитель, Утешитель и Спаситель наш. 

Сущий на небесах: в Ангелах и в святых; просвещающий их к познанию, потому что Ты, Господи, есть свет; воспламеняющий к любви, потому что Ты, Господи, есть любовь; населяющий и наполняющий их блаженством, потому что Ты, Господи, есть высшее благо, вечное, от которого всякое благо, без которого нет блага. 


Докладніше

Хто покликаний до євангелізації

Хто покликаний до євангелізації

Якщо є люди, які сповіщають по всьому світу Євангеліє спасіння, то вони це здійснюють по велінню, в ім'


Докладніше

Зєвангелізовані, щоб євангелізувати інших

ЦЕ - ЧАС ЕМАУСУ
Гаслом Генерального Капітулу ФОС, який відбувся у Бразилії, у місті Сан Пауло, з 22 по 29 жовтня 2011 року, було обрано «Зєвангелізовані, щоб євангелізувати інших».
Основним доповідачем був о.


Докладніше

Специфічне покликання до особливої місії

Даний матеріал є однією з тем Генерального Капітулу 2011 року, яку представив Бенедетто Ліно ФОС, представник Міжнародної Ради ФОС в італомовних країнах. Він є координатором Проекту, відповідає за початковий формаційний курс для форматорів і керівництв


Докладніше