Статті


Францисканська молодь, як складова частина Францисканської Родини

Францисканська молодь

«Як молодому зберегти чистим свій шлях? –  Лише дотриманням Твоїх слів».
                                                                       ( Псалом 119,9-16).

Такими словами розпочинається цей чудовий псалом. Він пояснює і закликає, як заховати ці слова у своєму серці та усім серцем шукати Бога і не ухилятися від Його заповідей. Молодь у сучасному світі?! Перед нею відкриті різні шляхи і як правильно визначити їх допоможе тільки Божа наука.


Докладніше

Які наші вчинки за життя, така й буде нагорода по смерті.

Оттон IV - німецький імператор

Божа справедливість зазвичай застосовує покарання за вчинені гріхи. Хто за свого життя закривав серце для бідних і нещасних, такий після смерті не знайде співчуття і милосердя до себе; хто в житті ні в чому собі не відмовляв, ще й дозволяв собі навіть заборонені задоволення, буде багато терпіти у Чистилищі.


Докладніше

Святий Франциск і сучасний світ

Святий Франциск

Чимало слів написано різними авторами про цю визначну особистість – святого ХІІІ століття, яку знають віруючі різних конфесій, і кожен з них знаходять щось цінне для себе і безцінне для земного світу.


Докладніше

ОБІТНИЦЯ У ФОС: дар і посвята служінню Бр.Феліче Кангелозі OFM Cap.

Складання обітниці констатує фундаментальний момент ідентичності того, хто її складає; і одночасно умову, за якою відбувається діалог між Богом,  який пропонує обітницю, і людиною, яка приймає пропозицію Бога.


Докладніше