НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

Після тривалої перерви, яка виникла не з нашої причини, ми змогли зустрітися.
11 березня 2023 року у м. Житомирі при парафії Святого Йоана з Дуклі відбувся день зосередження Північного Регіону ФОС України.

Приїхали представники зі спільнот: м. Баранівки, м. Звягеля, с. Карвинівки, м. Коростеня, м. Коростишева, м. Києва, смт. Полянки. Приймала всіх спільнота м. Житомира. Разом зі спільнотами приїхали і священики: о. Володимир Процько, OFM Cap — духовний асистент Національної Ради ФОС України, о. Доброслав Копистеринський, OFM — духовний асистент Північного Регіону ФОС України, о. Віктор Дешук, OFM Cap — духовний асистент Північного Регіону ФОС України, о. Петро Новосельський, OFM — настоятель храму Святого Йоана з Дуклі і духовний асистент спільноти ФОС м. Житомира, о. Олівер Шопа, OFM — духовний асистент спільнот ФОС м. Коростеня і м. Коростишева, о. Юстин Копитко, OFM — духовний асистент спільнот ФОС м. Бердичева і с. Карвинівка. Приїхала і францисканська молодь. Загалом було 80 осіб.

На початку о. Доброслав Копистеринський провів конференцію, на якій прочитав і роз’яснив Послання папи Франциска на піст.

Хресну Дорогу ми пройшли зі святим Франциском. Читала францисканська молодь, а представники спільнот несли хрест і дві свічки до кожного стояння. Священики сповідали.

На чолі Служби Божої був о. Володимир Процько. Оголосив проповідь о. Віктор Дешук. Він пояснив притчу про двох синів, що старший син не прав і молодший син не прав, а потрібно любити і слухати батька.

Після обіду провели ділення і знайомство зі спільнотами. Кожна спільнота розповідала про своє служіння. Форматор Північного Регіону ФОС України Людмила Данилко провела бесіду «Святий Франциск у моєму житті».

На завершення всі молилися Коронку до Божого Милосердя. О. Доброслав Копистеринський вділив Божого благословення. Спільноти роз’їхалися по домівкам наповнені францисканським духом, миром, добром і любов’ю.

Рада Північного Регіону ФОС України дуже всім вдячна за участь у дні зосередження. Господь дає нам незабутні хвилини спілкування, коли ми зустрічаємося, а не говоримо по телефону, по вайберу. Особливо дякуємо отцям священикам, що вони завжди поруч, завжди підтримують, що вони терпеливо нас напоумлюють йти праведною дорогою. Дякуємо братам і сестрам у святому Франциску, молоді, що ви є, що готові до спілкування. Дякуємо представникам кухні, що приготували такий смачний обід.

Всевишній, Всемогутній, Боже, поглянь на тих хто присвятив себе служінню у Францисканському Ордені, не допусти, щоб внаслідок невдач і нехтування з боку ближніх ослабла їхня віра. Зміцни, Господи, те, що здійснив у нас.
   

Підготувала форматор Північного Регіону ФОС України Людмила Данилко.

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!

НАРЕШТІ МИ ЗУСТРІЛИСЯ!