Виборчий Капітул Ради місцевої спільноти ФОС в Кривому Розі

27-29 листопада в м.Кривий Ріг Дніпропетровської області в парафії Матері Божої Салетинської відбувся Виборчий Капітул Ради місцевої спільноти ФОС в Кривому Розі та реколекції членів ФОС Південно-Східного Регіону.

Спільнота ФОС в Кривому Розі заслухала  та обговорила звіт про виконання обов'язків служіння членів Ради, що відходить, та обрала нову Раду спільноти у складі: Старшого  Ради спільноти  брата  Віталія Сташевського, заступника Старшого Ради  - сестри Алли Матвієнко, відповідального за формацію – сестри Марії  Ващенко, секретаря Ради спільноти  - сестри Людмили Терещенко  та скарбника – сестри Ніни Васильєвої.

Одночасно відбулись  реколекції членів ФОС Південно-Східного Регіону з м.Кривий Ріг, м. Дніпропетровськ, м. Дніпродзержинськ, м.Миколаєв, м .Харків. В реколекціях прийняли участь Регіональний Духовний асистент о.Адам Врубель OFM Cap та Духовний асистент місцевих спільнот ФОС  в Кривому Розі та «Придніпровя» о.Володимир Процько OFM Cap. Через конференції асистентів  францисканці світські розважали над поглибленням розуміння сутності свого  християнського  та францисканського покликання. Кожен мав нагоду поділитись своїм  зрозумінням покликання до євангелічного життя  за прикладом святого Франциска або свідчити перед іншими про свій шлях навернення і отримання покликання.

На закінчення духовні асистенти передали учасникам прохання від єпископа Харківсько - Запорізької Дієцезії - молитись за священників, проДуха Святого для них, щоб допомагав їм  зберегти витривалість у покликанні.

Під дахом Салетинської Матері Божої були також  Служба Божа, адорація Пресвятих Дарів  в тиші, молитва прославлення  та агапа. Учасники почувалися великою родиною, яку об'єднав Ісус в дорозі до святості.

Виборчий Капітул Ради місцевої спільноти ФОС в Кривому Розі

Виборчий Капітул Ради місцевої спільноти ФОС в Кривому Розі

Виборчий Капітул Ради місцевої спільноти ФОС в Кривому Розі