Паломництво із Старокостянтинова до Старого Острополя

2 серпня - особливе свято для нас! Традиція говорить, що однієї ночі 1216 року святий Франциск, молившись у маленькій церкві Порціункола, яку він власноруч відбудував, побачив над вівтарем Христа і Богородицю в оточенні ангелів. Того вечора вони спитали його, що він бажає для душ вірних.

Франциск попросив тоді щедрого прощення з повним відпущенням гріхів усім, хто, покаявшись, війде до Порціунколи. Прохання Франциска було прийняте. Папа Гонорій ІІІ підтвердив цей привілей: всі, хто 2 серпня ввійде в Порціунколу, отримають повне відпущення гріхів - починаючи від моменту Хрещення до моменту входу в храм. Через декілька днів після Папського схвалення Франциск зі сльозами звернувся до людей, які прийшли до Порціунколи: "БРАТИ МОЇ, Я ХОЧУ ВСІХ НАС НА НЕБІ!"
Сьогодні відпуст може отримати кожен в стані освячуючої благодаті, якщо відвідає будь-який францисканський храм, прийме Святе Причастя і помолиться в намірах Папи.
 
В Україні ми, францисканці, маємо особливий дар - нашу Порціунколу в Острополі, нашу духовну перлинку, яка для багатьох з нас є колискою власного покликання.  Тут, в Острополі,  ми черпаємо щедро Божу любов, відкриваємо і поглиблюємо нашу місію вслід за св.Франциском і св.Кларою. Сьогодні деякі брати і сестри вирушили зі Старокостянтинова до Старого Острополя, щоби зібратись із молитвою подяки за францисканську дорогу, за нашого Серафимського Отця Франциска і за всі дари, якими Господь обдаровує наш Орден.

Паломництво із Старокостянтинова до Старого Острополя

Паломництво із Старокостянтинова до Старого Острополя

Паломництво із Старокостянтинова до Старого Острополя