День духовного зосередження в Північному регіоні ФОС

13 лютого 2016 року брати і сестри ФОС 10 спільнот Північного Регіону та Францисканська Молодь (близько 90 чоловік) зібралися на День Духовного Зосередження в храмі святого Яна з Дуклі м. Житомир.

Провінціал Провінції Святого Архангела Михаїла Братів Менших в Україні о. Доброслав Копистеринський, Духовний Асистент ФОС Північного Регіону о. Святослав Сиворинський, настоятель храму і Духовний Асистент спільноти ФОС м. Житомира о. Мирослав Карачина та Духовний Асистент Францискаської Молоді м. Житомира о. Йоан Гєркуш прийняли активну участь в цьому важливому заході - як Старші Брати великої Францисканської Родини.
Під час Божої Служби, яку провів Провінціал о. Доброслав (асистували йому присутні священики ) відбулися історичні події в житті чотирьох спільнот Регіону (з Коростишева, Коростеня, Бердичева і смт. Першотравенська, Баранівського району Житомирської області ). Саме ці спільноти довгий час провадили францисканське служіння як неканонічні спільноти, які потребували духовного розвитку. Нарешті, вони дочекалися свого свята і визнання, отримали Декрети про канонічность свого заснування, письмово узгоджені з Ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископом Петром Мальчуком. Одночасно спільнотам міста Коростишев і міста Коростень о. Доброславом були призначені Духовні Асистенти.
Не менш цікавим і значимим було складання 8 братами і сестрами своєї першої Обітниці, яка підтвердила їхню приналежність до Францисканської Молоді м. Житомира. Їх щиро вітав і брат Андрій, Старший спільноти Франциканської Молоді м. Києва, яка також нещодавно склала свої Перші Обітниці при парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви.
Формаційну зустріч провела відповідальна за формацію ФОС Північного Регіону с. Людмила Павловська. В ній вона акцентувала увагу на природу ФОС, апостольське служіння світських францисканців і ті спокуси, які на них очікують в духовному житті і францисканському служінні.
Рада ФОС Північного Регіону (сестри Зоя Вознюк, Тетяна Посунько, Людмила Павловська і Алла Тимощук і с.Юліана Бойко) прийняла активну участь в організації Дня Духовного Зосередження, на якому брати і сестри змогли зустрітися з Живим Богом, один з одним і самі з собою, щоб наново переосмислити своє життя і навертатися, а Господь їм в цьому допоможе! Мабуть, кожен з них роздумував про це під час францисканської Хресної Дороги, яку чудово і змістовно провели брати і сестри м. Києва – бр. Павло, с.Тетяна, бр. Андрій і с. Антоніна з м. Баранівки.
Сестри Владислава і Катерина з ФОС м. Житомир приготували смачний обід .
Нехай Господь поблагословить своїх дітей – світських францисканців, Матінка Божа опікується ними, а святий Франциск заступається за них !

День духовного зосередження в Північному регіоні ФОС