Лист Генерального Міністра ФОС бр. Тібора Каузера

Лист Генерального Міністра ФОС бр. Тібора Каузера

 

 

Лист Генерального Міністра ФОС бр. Тібора Каузера


Протокол №3285

Рим, 17 листопада 2020 року

Спомин святої Єлизавети Угорської

Всім братам і сестрам Францисканського Ордену Світських та Францисканської Молоді

Мої дорогі сестри та брати з усього світу! Нехай Господь обдарує Вас миром!

Я вже звертався до Вас у березніцього року, коли нам довелосяусвідомити, що всесвітня пандемія глибоко вплинула на наше життя і що ми зіткнулися з серйозними проблемами, можливо, більшими, ніж будь-коли. З дня на день наше життя змінювалося. Ми знали небагато про те, чого нам очікувати. Ми розуміли, що Бог не караєлюдствопандемією, але непевність щодо Божої волі була досить великою.

 

Звичайно, щедосінемаєясностіщодо остаточного вирішення не зрозумілої ситуації, яку нам доводиться переживати, але знаємо, що Бог нас ніколи не залишить. Попри те, щожиттяє нелегким, можемо відчувати Божу любов. Знаємо, щохочне завжди можемо радіти особистими контактами між собою, однак завжди можемо бути в особистомуконтакті з Богом. Молитва стала більш значущою в нашому житті. Саме томувідіменіПрезидіїМіжнародної Ради ФОС я закликаю всіх вас приєднатися домолитви в конкретний день.Це знову наблизить нас один до одного і одночасно підтвердить силу молитви, а також такий аспект нашого життя, як занурення в споглядання Бога.

Тому оголошую

 

у неділю 29 листопада 2020 року

всесвітній день молитви за Францисканський Орден Світських та Францисканську Молодь                                                 

для того, щобиза заступництвом францисканських святих розпочати новий відлік життя на початку першого дня нового літургійного року, який є першою неділею Адвенту та святом усіх святих Серафитської Родини.Запрошую світських францисканців – кожну сестру і брата, а також членів Францисканської Молоді приєднатися до молитви, відмовляючи Серафимський Розарій(Францисканську Коронку).День молитви розпочнетьсяу суботу, 28 листопада, о 18.00, а завершиться у неділю, 29 листопада, о 18.00 за центрально європейським часом. Більш детальна інформація та нагадування будуть розміщені на веб-сайтіта сторінці Facebook Міжнародної Ради ФОС, тому, будь ласка, звертайтесь доцих засобів масової інформації.

Як чуємо з новин, передбачається, що найближчими тижнями світ досягне піку пандемії, і нампотрібно буде проявити терпеливість та витривалість. Однак час, коли ми сподіваємось зустрітися один з одним особисто, наближатиметься з кожним днем, з кожнимтижнем. Просімо Господа часів дати нам «правди вувіру, міцну надію, любов безмежну, світло й зрозуміння», щоби ми могли житив цей час згідно Його задуму.

Прошу всіх, хто може прочитати цей лист, переслатиі ншим, щоби кожен брат і кожна сестра могли дізнатись про цей день молитви та приєднатися.

Просячи заступництва нашого Серафитського Отця святого Франциска та всіх святих Францисканської Родини, шлю вам найщиріші привітання!

 

Ваш менший брат

 
 

 

 Тібор Каузер

Генеральний Міністр ФОС

Лист Генерального Міністра ФОС бр. Тібора Каузера