МОЛИТОВНІ НАМІРИ ДЛЯ ФОС НА 2021 РІК

СІЧЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи: Нехай Господь дарує нам благодать жити в повній єдності з нашими братами й сестрами інших віросповідань, щоб ми могли молитись один за одного та відкриватись на всіх.

ФОС: За національні спільноті Південної Африки, Гондурасу та Індії.

ЛЮТИЙ

Загальний намір Папи: Молімося за жінок, які стали жертвами насильства, щоби суспільство могло захистити їх і щоби їхні страждання були враховані та вислухані.

ФОС: За національні спільноти Замбії, Бельгії та Японії


БЕРЕЗЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи: Молімось, щоб ми могли пережитиз новою глибиноютаїнство примирення, аби засмакувати нескінченне Боже милосердя.

ФОС: За всі спільноти Францисканської Молоді по всьому світу.


КВІТЕНЬ

Загальний намір Папи: Молімось за тих, хто ризикує своїм життям, борючись за фундаментальні права людини в умовах диктатури, авторитарних режимів і навіть у тих демократичних суспільствах, які переживають кризу.

ФОС: За національні спільноти Португалії, Малайзії та Венесуели.


ТРАВЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи: Молімось за тих, хто відповідає за фінанси, щоби вони співпрацювали з урядами з метоюврегулювання фінансової сфери та захисту громадян від небезпек, які можуть в ній міститись.

ФОС: За Президію Міжнародної Ради ФОС.


ЧЕРВЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи: Молімось за молодих людей, які готуються до шлюбу за підтримки християнської спільноти: нехай вони зростають в любові, чуйності, вірності і терпеливості.

ФОС: За всі спільноти ФОС по всьому світі, які зазнають труднощів через старіння та відсутність нових покликань.


ЛИПЕНЬ

Загальний намір Папи:Молімось, щоби в суспільних, економічних та політичних конфліктних ситуаціях ми могли бути мужніми та небайдужими будівничими діалогу та дружби.

ФОС: За спільноти Францисканської Молоді Індії, Бельгії, Португалії, Гондурасу та Мавританії.


СЕРПЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи: Молімось за Церкву, щоб вона могла отриматиблагодать і силу Святого Духа реформуватися у світлі Євангелія.

ФОС: За національні спільноти Шрі Ланка, Конго та Перу.


ВЕРЕСЕНЬ

Загальний намір Папи:Молімось про те, щоб ми зробили сміливі вибористриманого та сприятливого для екології способу життя, радіючи молодим людям, які прийняли рішення так жити.

ФОС: За національні спільноти Мексики, Італії та Уганди.


ЖОВТЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи:Молімось, щоби кожнаохрещена людина була задіяна в євангелізації і була готова до місії свідчити життям, яке маєсмак Євангелія.

ФОС: За національні спільноти Камеруну, Парагваю та В’єтнаму.


ЛИСТОПАД

Загальний намір Папи: Молімось, щоби люди, які страждають від депресії або емоційного вигорання, знайшли підтримку та світло, які відкриють їх до життя.

ФОС: За Президію Міжнародної Ради ФОС та Генеральний Капітул ФОС.


ГРУДЕНЬ

Євангелізаційний намір Папи:Молімось за катехітів, покликаних проголоситиСлово Боже: нехай вони будуть його відважними та творчими свідками в силі Святого Духа.

ФОС: За зростання ФОС та ФМ по всьому світу.

МОЛИТОВНІ НАМІРИ ДЛЯ ФОС НА 2021 РІК