Зустріч Тимчасової Ради ФМ та молоді парафії святого Йосипа і МС ФОС «Придніпровя» в м.Дніпропетровську 7-8 травня 2016 р.

7-8 травня в парафії святого Йосипа у м. Дніпропетровську за сприяння настоятеля парафії та духовного асистента місцевої спільноти Фос відбулася зустріч Тимчасової Ради Францисканської молоді в Україні з молодими вірянами парафії , зацікавленими особистістю святого Франциска та з місцевою спільнотою ФОС «Придніпровя».

Тимчасову Раду представляли Старший та члени Національної Ради і Духовний ассистент Національний Ради ФМ бр. Ігор Мулярський OFM Cap. В організації і проведенні зустрічі їм допомагали аніматор Францисканської молоді від Національної Ради ФОС бр.Юрій Бойко, OFS , духовний ассистент місцевої спільноти ФОС «Придніпровя» брат Володимир Процько , OFM Cap, члени Ради місцевої спільноти «Придніпровя» та сестри Діана Завялова, OFS і Діна Шабаліна, OFS зі спільноти ФОС с.Старий Остропіль.

Від парафіяльної молоді м. Дніпропетровська прийняли участь 9 молодих осіб.

Ця братерська зустріч була організована за ініціативою Тимчасової Національної Ради Францисканської молоді та братів І Ордену - духовних аситентів спільноти ФМ та спільноти ФОС і мала на меті знайомство молодих людей, зацікавлених особою святого Францисказ Ассизі , з уже існуючим в Україні рухом Францисканської молоді, їх способом пізнання францисканської духовністі та задіянням у служіння, відносинами зі спільнотами Ордену Францисканців Світських.

Зустріч розпочалась особистим знайомством молодих людей, діленням своїми прагненнями та мріями. З короткої презентації історії створення та розвитку перших спільнот ФМ в Україні ( спільнот ФМ у м.Вінниця та м.Києві) молодь парафії дізналась про те, як наполегливо вони вивчали досвід міжнародного руху Францисканської Молоді, вивчали їх документи, досвід служіння в Церкві та організації структур, віднаходили та вивчали формаційні матеріали для ФМ. Поділились також досвідом свого служіння: участі в форумах ФОС, виїздів до спільнот та в парафії, зустрічей з молоддю.

Презентація була доповнена конференцією Національного духовного асистента бр.Ігоря Мулярського, OFM Cap про Францисканський Орден Світських, про місце і роль Францисканської Молоді у Францисканській Родині та про органічний зв'язок між спільнотами ФМ та ФОС.

Центральною подією зустрічі була спільна участь у Службі Божій 7 та 8 травня, спільне переживання Святої Євхаристії.

У неділю, 8 травня Францисканська молодь та молодь парафії зустрічались з місцевою спільнотою ФОС «Придніпровя», на якій ділились досвідом життя та служіння в Ордені, розважали над сутністю францисканського покликання.

Не вважаючи на обмеженість у часі, в цій дводенній зустрічі знайшлось місце і для братерського столу, і для прогулянки по місту металургів, і для братерського вечора, напоненого молитвою прослави та францисканськими піснями.

На славу Божу, Францисканська Молодь внесла в серця молоді парафії запал приєднатись до молодіжного францисканського руху. Під час ділень вони висловлювали прагнення продовження таких зустрічей.

На закінчення через священника отримали Боже благословіння на розпізнання свого покликання.

Національна Рада ФОС та Тимчасова Рада ФМ в Україні щиро вдячні Братам Меншим Капуцинам за допомогу в організації проведення цього заходу.

 

с.Людмила Ковтюх, відповідальна за формацію НР ФОС в Україні

Зустріч Тимчасової Ради ФМ та молоді парафії святого Йосипа і МС ФОС «Придніпровя» в м.Дніпропетровську 7-8 травня 2016 р.